Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality > Workshop a seminář JCTT na téma Spolupráce akademické a aplikační sféry

Workshop a seminář JCTT na téma Spolupráce akademické a aplikační sféry

Novinka (10.10.2014)

Workshop a seminář JCTT na téma Spolupráce akademické a aplikační sféry

Pozvánky na akce JCCT konané 22. října a 4. listopadu

Jihočeské univerzitní a akademické centrum transferu technologií pořádá další ze série workshopů na téma „Představení úspěšného projektu výzkumu a vývoje Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích“, které jsou zaměřené na prezentaci úspěšných výstupů výzkumu na Jihočeské univerzitě. ZSF JU je jednou ze čtyř fakult, které se do projektu JU financovaného z OP VaVPi na podporu transferu technologií zapojily, proto mohou aktuální akce inspirovat i odborníky z této fakulty.

Tentokrát se odborníci zaměří na inovace z oblasti potravin Zemědělské fakulty JU. Příklady z Velké Británie představí vědecký atašé britského velvyslanectví v Praze. Workshop se uskuteční 22. října od 9:00 v hotelu Budweis. Je určený jak pro vědecké pracovníky a studenty, tak pro zástupce podnikatelské sféry, veřejné správy či samosprávy.

Současně zve JCTT zájemce na navazující seminář „Právní minimum v oblasti výzkumu, vývoje a inovací“, který bude věnovaný právnímu rámci výzkumu, vývoje a inovací v České republice a EU, jakož i smluvním a pracovněprávním vztahům v dané oblasti. Seminář se koná 4. listopadu od 9:00 v zasedací místnosti rektorátu JU ve 3. patře.

Účast na obou akcích je bezplatná, součástí je drobné občerstvení. Organizátoři prosí vždy o potvrzení účasti na e-mail: jctt@jcu.cz.

 

Přiložené obrázky