Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality > Obhájí ZSF loňský úspěch ve studentské anketě Fakulta roku?

Obhájí ZSF loňský úspěch ve studentské anketě Fakulta roku?

Novinka (13.11.2013)

Obhájí ZSF loňský úspěch ve studentské anketě Fakulta roku?

Začal třetí ročník hlasování o nejlepší fakultu roku: více na www.FakultaRoku.cz

Začalo hlasování v dalším ročníku ankety Fakulta roku, kterou Česká studentská unie (ČeSU) vyhlašuje už potřetí. Za tu dobu si anketa získala dobré renomé, je to užitečná příležitost pro studenty vyslovit se ke kvalitě školy i její atmosféře a zároveň dobré vodítko pro středoškoláky řešící, na kterou fakultu se mají v budoucnu přihlásit. Hlasovat v této soutěži mohou studenti i absolventi vysokých škol.

Zdravotně sociální fakulta Jihočeské univerzity se loni umístila na třetím místě mezi českými vysokými školami zaměřenými na zdravotnictví. Podaří se jí zopakovat či vylepšit tuto pozici? Rozhodnout o tom můžete přímo na této adrese: http://fakultaroku.cz/skoly/?school=195

ZSF JU získala za akademický rok 2012/2013 celkem 212.5 bodu, hlasovalo pro ni 57 lidí. Systém hlasování rozlišuje pět kritérií s konkrétními otázkami, na něž lze odpovídat formou palce nahoru, nebo dolů. Kladné body dostala ZSF JU od 219 lidí, palec dolů jí připsalo 13 hlasujících.

Na webu této ankety se lidé dozvědí základní informace o jednotlivých fakultách a od 4. 11. se mohou další podrobnosti dozvědět i z nového vydání on-line brožury KamNaVejšku.cz (http://www.kamnavejsku.cz).

 

 

 

Přiložené obrázky