Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality > Centrum fyzioterapie připravilo dárkové poukazy

Centrum fyzioterapie připravilo dárkové poukazy

Novinka (12.12.2014)

Centrum fyzioterapie připravilo dárkové poukazy

Masáže i další služby Centra fyzioterapie ZSF JU mohou být vhodným vánočním dárkem

Nové Centrum fyzioterapie ZSF JU, které funguje v budově zvané Uran v českobudějovické Boreckého ulici, připravilo dárkové poukazy na fyzioterapeutické či regenerační služby. Hodí se i jako vánoční dárek pro lidi, kteří chtějí udělat něco pro zdraví svých blízkých.

Vouchery tohoto typu nacházejí lidé pod stromečkem čím dál častěji a mnohdy s větší radostí než řadu běžně nadělovaných věcí. Poukaz do Centra fyzioterapie je totiž dárkem, který obdarovanému pomůže od potíží pohybového aparátu – a to s jistotou, že se mu dostane odborné péče. "Dárkový poukaz lze vystavit na konkrétní službu, například klasickou masáž s předehřátím, kinesiotaping či léčebné balíčky proti bolestem zad nebo kloubů, případně na finanční částku dle uvážení," říká vedoucí fyzioterapeutka centra Mgr. et Mgr. Markéta Muroňová, která zájemcům poradí s výběrem nejvhodnější varianty. Dárkový poukaz je přenosný a má zpravidla platnost tři měsíce. Lze si ho vyzvednout v Centru fyzioterapie ZSF JU, J. Boreckého 27, České Budějovice, případně se předem domluvit telefonicky či mailem na těchto kontaktech:

T/ +420 389 037 844

E/

Informace o službách a smyslu Centra fyzioterapie, které bylo slavnostně otevřeno letos v listopadu, jsou také v aktuálně vydaném časopise Jihočeské univerzity JOURNAL (č. 7).