Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality > Poděkování organizátorů z Městské charity za pomoc při akci Noc venku

Poděkování organizátorů z Městské charity za pomoc při akci Noc venku

Novinka (11.12.2014)

Poděkování organizátorů z Městské charity za pomoc při akci Noc venku

Studenti ZSF JU se zapojili do akce na pomoc bezdomovcům, která se konala 20. 11. v Českých Budějovicích

Ředitel Městské charity České Budějovice a vedoucí Domu sv. Pavla a Terénního programu poslali děkance ZSF JU poděkování za spolupráci při organizaci akce s názvem Noc venku, která se konala 20. listopadu 2014 v Českých Budějovicích. Vyzdvihli zejména osobní nasazení Mgr. Dagmar Dvořáčkové, Ph.D. "Díky její vysoké angažovanosti a propagaci samotné akce se nám podařilo získat dobrovolníky z řad studentů Zdravotně sociální fakulty. Studenti se jako dobrovolníci aktivně zapojili do samotné organizace, čímž nám velmi pomohli, a přispěli tak k úspěšnému zvládnutí celé akce, která i díky nim proběhla v pohodové atmosféře," uvádí se v dopise, který podepsali ředitel Městské charity Mgr. Josef Hes, vedoucí Terénního programu Mgr. Andrea Vitošová a vedoucí Domu sv. Pavla Bc. Petra Vohlídalová.

"Níže uvedení studenti projevili velkou ochotu a zájem o naši cílovou skupinu, kterou jsou lidé bez domova. Jelikož tato cílová skupina není mezi veřejností příliš oblíbená, nás samotné překvapil a potěšil velký zájem studentů. Jsme rádi, že studenti vaší fakulty mají sociální cítění, a jsou tak opravdu na svém místě," dodali.

Jejich velké poděkování tedy patří Mgr. Dagmar Dvořáčkové, Ph.D., a studentům 2. ročníku prezenčního studia Sociální práce ve veřejné správě Janě Brixové, Terezii Bukovské, Andree Ducháčkové, Patrikovi Gasčarovi, Janě Jírů, Michaele Kubatové, Kateřině Matěnové, Nele Melkesové, Barboře Michalové a Nikole Podroužkové. Dále také studentům z 1. ročníku kombinovaného studia Rehabilitační-psychosociální péče o postižené děti, dospělé a seniory Lucii Kubišové, Bc. Kateřině Novákové, Kateřině Plíškové, Ireně Šimečkové, a rovněž studentce 3. ročníku kombinovaného studia Sociální práce ve veřejné správě Leoně Bezstarostiové.

 

 

                     

Přiložené obrázky