Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality > Studentská vědecká konference pro studenty nelékařských zdravotnických a sociálních oborů

Studentská vědecká konference pro studenty nelékařských zdravotnických a sociálních oborů

Plánovaná akce (27.11.2014)

Studentská vědecká konference pro studenty nelékařských zdravotnických a sociálních oborů

Konference se koná 27. listopadu jako součást týmového grantového projektu Odraz kvality života v ošetřovatelství

Zdravotně sociální fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích pod záštitou děkanky prof. PhDr. Valérie Tóthové, Ph.D., pořádá Studentskou vědeckou konferenci pro studenty nelékařských zdravotnických a sociálních oborů. Konference se uskuteční 27. listopadu 2014 od 9 hodin v sále E budovy Uran, J. Boreckého 1167/27, České Budějovice (nedaleko nákupního centra Tesco).

Konference je součástí týmového grantového projektu Grantové agentury Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích číslo 120/2012/S – Odraz kvality života v ošetřovatelství, který je v současné době řešen na katedře ošetřovatelství a porodní asistence ZSF JU. Budou zde prezentovány některé dílčí výsledky výzkumného šetření tohoto projektu.

Dále jsou vítáni všichni studenti bakalářských, magisterských a doktorských studijních programů, kteří by rádi tuto akci podpořili svými příspěvky, jež budou publikovány v recenzovaném sborníku. Příspěvky je možno zasílat v elektronické podobě do 31. 10. 2014, podrobné informace o struktuře a zasílání rukopisů naleznete na: http://konference.zsf.jcu.cz/stukonf.

Přiložené obrázky