Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality > Také z českobudějovické nemocnice přišla pochvala pro studenty ZSF JU

Také z českobudějovické nemocnice přišla pochvala pro studenty ZSF JU

Novinka (24.6.2015)

Také z českobudějovické nemocnice přišla pochvala pro studenty ZSF JU

Studenti oboru Zdravotnický záchranář zanechali skvělý dojem při své praxi na Psychiatrickém oddělení

Velké uznání studentům, kteří při své praxi neváhají udělat i něco navíc, přišlo z českobudějovické nemocnice. Napsaly je vrchní sestra Psychiatrického oddělení Hana Dohnalová a staniční sestra téhož oddělení Romana Jáchymová. Všechna se týkají studentů oboru Zdravotnický záchranář.

Jejich reakce mluví samy za sebe, proto je citujeme: „Oba nám velmi pomáhají, proto je přeřazujeme do provozů a směn, kde budou ještě více využiti. Prosím, rovněž jim udělte pochvalu v rámci svých možností,“ napsala vrchní sestra na adresu Tomáše Krejčího a Lucie Jungrové.

Další ohlas přišel rovněž od této vrchní sestry a týkal se studentů Jakuba Šebesty a Pavla Švandy. „Jsou ochotní, pracovití, k pacientům laskaví a milí. Můžete-li, prosím, zohledněte tuto pochvalu při jejich celkovém hodnocení. Přístup těchto studentů k práci není v dnešní době běžný, proto se domnívám, že je nutné jejich postoj vyzdvihnout,“ uvedla Hana Dohnalová.

Do třetice ještě pochvala od staniční sestry téhož oddělení, která ocenila praxi studentky Jany Svobodové. „Musím ji velmi pochválit, byla mimořádně pracovitá, aktivní, sama vyhledávala práci. K duševně nemocným měla velmi hezký přístup. Není obvyklé, abychom se setkávali s tak šikovnými studenty, a vůbec se nebudeme zlobit, pokud nám jich takových budete posílat více,“ uvedla Romana Jáchymová.

Přiložené obrázky