Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality > Volejbalový maratón přilákal 25 týmů ze všech fakult JU

Volejbalový maratón přilákal 25 týmů ze všech fakult JU

Novinka (27.2.2014 - 28.2.2014)

Volejbalový maratón přilákal 25 týmů ze všech fakult JU

Studenti hráli v českobudějovické Sportovní hale nonstop 2014 minut

Zdravotně sociální fakulta JU byla opět pořadatelem mezifakultního volejbalového turnaje O pohár rektora Jihočeské univerzity, který se hrál ve Sportovní hale 2014 minut nonstop. Konal se už potřetí, každý rok je o minutu delší - přesně podle letopočtu. Začal ve čtvrtek 27. února v 5:30 a skončil v pátek 28. února v 15:04, vítězům pak předali hlavní ceny rektor Jihočeské univerzity, děkanka ZSF JU a primátor Českých Budějovic. 

Organizátor Mgr. Lukáš Martinek upřesnil, že celkem se účastnilo 25 týmů z různých fakult Jihočeské univerzity, tzn.162 hráčů a hráček v různých převlecích. Doprovodný program zajistilo Centrum prevence civilizačních chorob ZSF JU, k vidění byly také ukázky canisterapie, základy první pomoci a fyzioterapie (kinesiotaping). 

Turnaj se konal za podpory města České Budějovice, Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích a fakult, jmenovitě Zdravotně sociální, Fakulty rybářství a ochrany vod, Zemědělské fakulty a fakulty Přírodovědecké. Další sponzoři: Red Bull, ČSOB, Budweiser Budvar, Swietelsky. "Všem tedy patří náš velký dík," konstatoval Martinek, jehož potěšil i dobrý ohlas v médiích. 

Vítězové podle výsledků ve hře:

 

1. Dneska by to šlo (ZSF zastupovali dva hráči)

2. 3 K+oni

3. Broučci

3. Multikulti


Pořadí týmů v převlecích:

1. Mimoni

2. Zombie revival

3. Chulimanga (družstvo ZSF JU)


 

Přiložené obrázky