Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality > Na podání přihlášek mají uchazeči o studium na naší fakultě čas už jen do 10. dubna

Na podání přihlášek mají uchazeči o studium na naší fakultě čas už jen do 10. dubna

Novinka (4.4.2021)

Na podání přihlášek mají uchazeči o studium na naší fakultě čas už jen do 10. dubna

Nejpozději do 10. dubna mají zájemci o studium na naší fakultě čas na to, aby podali přihlášku do některého z deseti bakalářských či dvou magisterských studijních programů pro akademický rok 2021/2022. S ohledem na současnou situaci, kdy je zdrojem informací především internet, připravila ZSF JU na svých webových stránkách přehledně uspořádané seznamy, díky nimž se uchazeči snadno a rychle zorientují. Ke každému studijnímu programu je natočená detailní prezentace, v nichž se od vyučujícího dozvědí vše podstatné. Vznikly ke Dni otevřených dveří a jsou dostupné i fakultním YouTube. Bakalářské studijní programy mají také svá videa, která obsahují hlavně záběry z praxe během studia, takže zájemci z nich získají i představu o svém budoucím uplatnění. Seznam odkazů je na konci této zprávy.

Přihlášku ke studiu lze  podat pouze elektronicky – zaregistrovat ji a pak následně vytisknout a společně s dokladem o uhrazení poplatku, potvrzením lékaře zaslat na studijní oddělení fakulty. V případě, že již uchazeč má maturitní vysvědčení, zašle ověřenou kopii maturitního vysvědčení. Nestačí pouze zaregistrovat přihlášku elektronicky!

JEDNOTLIVÉ PREZENTACE STUDIJNÍCH PROGRAMŮ ZSF JU

http://www.zsf.jcu.cz/cs/vzdelavani-a-studium/den-otevrenych-dveri

KRÁTKÁ VIDEA, JAK SE U NÁS V BAKALÁŘSKÝCH OBORECH STUDUJE

http://www.zsf.jcu.cz/cs/vzdelavani-a-studium/seznam-oboru

ODKAZ NA STUDIJNÍ ODDĚLENÍ

http://www.zsf.jcu.cz/cs/vzdelavani-a-studium/informace-pro-uchazece-o-studium/informace-pro-uchazece-o-studium

CELKOVĚ O FAKULTĚ VČETNĚ DOPROVODNÝCH VIDEÍ:

https://www.chcistudovat.cz/zdravotne-socialni-fakulta

Přiložené obrázky