Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality > ZSF JU opět v médiích

ZSF JU opět v médiích

Novinka (23.2.2015)

ZSF JU opět v médiích

Týdeník 5plus2 rozeslal do středních škol aktuální vydání s přílohou Vzdělávání, kde je i velký článek o výuce porodních asistentek

Týdeník 5plus2 obsahuje ve svém aktuálním vydání přílohu nazvanou Vzdělávání, kde se představuje i Jihočeská univerzita. Zdravotně sociální fakulta JU v této příloze dominuje, protože získala prostor i pro dvoustránkový článek o tom, jak moderně se budoucí porodní asistentky připravují na své povolání.

V Jihočeském kraji vyšla příloha v nákladu 51 600 kusů jako vnitřní část týdeníku. Hlavní výhodou, proč se ZSF rozhodla s tímto týdeníkem spolupracovat, je to, že toto vydání je distribuováno přímo do všech středních a vyšších odborných škol v Jihočeském kraji. Distribuce do asi 90 škol je zajištěna přes PNS, každá škola tak dostala  20 výtisků. Tato forma distribuce je ojedinělá, žádné jiné noviny ani časopis ji nenabízejí. Proto  se ZSF JU rozhodla v týdeníku inzerovat a jako bonus získala ještě jeden inzerát zdarma na podzim 2015 a také redakční článek na téma, které si mohla vybrat. Lze si ho přečíst i na webových stránkách týdeníku.

Modely v odborné učebně ZSF JU pro budoucí porodní asistentky jsou velmi moderní a užitečné. Díky tomu, že odpovídají realitě, významně usnadňují studentkám praxi na sálech v porodnici.