Nacházíte se zde: Úvod > Chystá se jednodenní adaptační kurz pro 1. ročníky prezenční formy sociálních studijních programů

Chystá se jednodenní adaptační kurz pro 1. ročníky prezenční formy sociálních studijních programů

Plánovaná akce (27.9.2021)

Chystá se jednodenní adaptační kurz pro 1. ročníky prezenční formy sociálních studijních programů

V pondělí 27. září se v budově ZSF JU Vltava/Uran uskuteční jednodenní adaptační kurz pro 1. ročníky prezenční formy studijních programů Sociální práce (Bc.), Zdravotně sociální péče (Bc.) a Management sociální práce v organizacích (Mgr.).

„Cílem tohoto kurzu je uvítat studenty na naší fakultě a před středečním zahájením semestru jim umožnit seznámit se s prostředím fakulty, jejími pedagogy a studenty z vyšších ročníků, konstatuje Mgr. Ing. Renata Švestková, Ph.D., která spolu se svými kolegy a studenty vše připravuje. Akce má na fakultě dlouholetou tradici ať už formou víkendových kurzů, které probíhaly v devadesátých letech na letní výukové základně Hradce, či formou netradičních zápisů studentů, které do roku 2019 fakulta organizovala v  Rožmberku nad Vltavou. „Věříme, že tato akce posílí sounáležitost studentů našich sociálních programů a umožní jim dobrý start do studia, uvedla doc. Mgr. et Mgr. Jitka Vacková, Ph.D. ředitelka Ústavu sociálních a speciálně pedagogických věd.

„Bližší informace najdete v přiloženém letáčku, kde si načtete QR kód svého studijního programu Sociální práce (SP), Zdravotně sociální péče (ZSP) a Management sociální práce v organizacích (MSP) a jednoduše se dostanete na FB stránky svého programu, kde jsou podrobnější informace k celé akci,“  řekla Eliška Macešková, studentka 2. ročníku studijního programu Management sociální práce v organizacích, která pro své kolegy připravila poutavý letáček.

Přiložené obrázky

Přiložené soubory