Nacházíte se zde: Úvod > Členové vedení fakulty jednali v Číně o projektu Senior Resort

Členové vedení fakulty jednali v Číně o projektu Senior Resort

Novinka (7.11.2015)

Členové vedení fakulty jednali v Číně o projektu Senior Resort

Česko-Středoasijská smíšená obchodní komora si vybrala ZSF JU pro její vysoké odborné renomé

V rámci rozvíjející se spolupráce s Čínskou lidovou republikou navštívili zástupci ZSF JU na přelomu října a listopadu místa spjatá s projektem Senior Resort, který je zaměřený na vytváření center péče o seniory. Fakultu přizvala k této spolupráci Česko-Středoasijská smíšená obchodní komora. 

Děkanka prof. PhDr. Valérie Tóthová, Ph.D., a proděkani doc. Mgr. et Mgr. Jitka Vacková, Ph.D., a JUDr. Ing. Daniel Prouza, Ph.D., vedli odborná jednání s investory v provincii Yunnan (konkrétně městě Kunming), s odborníky z dermatologické kliniky, dále s vládními představiteli měst Wenzhou a profesory na Wenzhou Medical College a také v Šanghaji, kde navštívili domov pro seniory i tamní obchodní komoru specializovanou rovněž na dovoz českých národních produktů. 

Obsahem projektu nazvaného Senior Resort je jednak kompletní dodávka a realizace včetně provozování zařízení péče o seniory s využitím nejmodernějších mezinárodních standardů  v Číně, a také vzdělávání  čínských specialistů v oboru péče o seniory. Česko-Středoasijská smíšená obchodní komora pomáhá rozvoji hospodářských styků a obchodní spolupráce mezi českými a zahraničními podnikatelskými subjekty. Naši fakultu vybrala z toho důvodu, že do projektu vnese vysokou odbornou úroveň a zapojením vědeckých pracovníků bude nositelem odborných studií a projektů připravovaných jednotlivým klientům takzvaně na míru. 

Přiložené obrázky