Nacházíte se zde: Úvod > Čtvrtý ročník akce Seznamovák pro budoucí studenty prvních ročníků Jihočeské univerzity

Čtvrtý ročník akce Seznamovák pro budoucí studenty prvních ročníků Jihočeské univerzity

Novinka (8.8.2017)

Čtvrtý ročník akce Seznamovák pro budoucí studenty prvních ročníků Jihočeské univerzity

ZSF JU chystá i letos vlastní netradiční zápisy pro prváky denního studia, a to v Rožmberku nad Vltavou od 31. srpna do 10. září
Studentská unie Jihočeské univerzity a starší studenti ve spolupráci s Jihočeskou univerzitou v Českých Budějovicích pořádají už počtvrté akci nazvanou Seznamovák, která je určená budoucím prvákům. Uskuteční se od 21. - 24. září v kempu Vranovská pláž, studenti se tam mohou dopravit jak samostatně, tak speciálně vypraveným autobusem z Českých Budějovic. Poznají nové spolužáky, načerpají cenné informace o JU, informačním systému IS Stag, o svých oborech a mnoho dalšího. Program je plný sportovních, teambuildingových, kulturních i adrenalinových aktivit. "Seznamovák není pouze o získání informací o škole a navazování vztahů s novými spolužáky. Můžete se těšit na nabitý sportovně-adrenalinový program plný teambuidingových her, sportovních aktivit, výletů po okolí, táboráků a večerních mejdanů. Více než 600 spokojených studentů může být zárukou kvality této poznávací a teambuildingové akce," zvou organizátoři. Ubytování s polopenzí stojí 1990 Kč, podrobnější informace jsou na webu akce a facebooku.
Zdravotně sociální fakulta JU připravuje ovšem pro své budoucí prváky opět sérii netradičních zápisů v Rožmberku nad Vltavou, kde se studenti denního studia podle jednotlivých oborů vystřídají od 31. srpna do 10. září. Dozvědí se na jednom místě všechny potřebné informace o své fakultě, a to od starších studentů, pedagogů a vedení fakulty i od referentek studijního oddělení. Zároveň se v neformálním prostředí seznámí se svými budoucími spolužáky a udělají si představu, co je ve škole čeká.

Přiložené obrázky