Nacházíte se zde: Úvod > Fakulta otvírá nový kurz na téma Předporodní příprava, výuka začne ve středu 16. října

Fakulta otvírá nový kurz na téma Předporodní příprava, výuka začne ve středu 16. října

Plánovaná akce (16.10.2019)

Fakulta otvírá nový kurz na téma Předporodní příprava, výuka začne ve středu 16. října

Nabídka je určená těhotným ženám a jejich blízkým. Přihlásit se mohou buď na celý kurz, nebo jednotlivě jenom na vybrané lekce

 

Předporodní příprava je tématem nového kurzu z cyklu Celoživotní vzdělávání, který připravila Zdravotně sociální fakulta JU pro veřejnost. Tento kurz je určený těhotným ženám, jimž poskytne informace týkající se těhotenství, porodu, šestinedělí, kojení a péče o dítě. Ženy dále získají praktické znalosti týkající se cvičení v těhotenství, šestinedělí a po porodu. Kurzu se mohou účastnit i osoby blízké – tatínci. Délka jedné lekce je 90 minut, z toho 30 až 45 minut bude věnováno teorii a 45 minut těhotenskému cvičení. Teoretická část probíhá formou přednášek a diskusí, v praktické části se poté kromě cvičení budou účastnice kurzu učit správnému dýchání, úlevovým polohám, masážím, kojení a péči o dítě.

Výuka začne 16. října a pak potrvá až do 18. prosince, vždy ve středu v čase 16:30 – 18 hodin v Centru prevence civilizačních chorob ZSF JU, Nerudova 53a, České Budějovice. Poplatek za celý kurz je 800 Kč, členové Klubu absolventů JU mají slevu ve výši 10%. Je možné přihlásit se buďto na celý kurz (10 lekcí), anebo přijít pouze na vybrané lekce. V případě účasti na jednotlivých lekcích je poplatek za každou navštívenou lekci 80 korun. Zájem o účast na jednotlivých lekcích je třeba předem konzultovat s organizačním garantem kurzu (tel.: 389 037 515), který upřesní, zda jsou v daném termínu ještě v kurzu volná místa.

Podrobnosti včetně přihlášky jsou v odkaze pod zprávou.