Nacházíte se zde: Úvod > International Days na Jihočeské univerzitě jsou v letošním letním semestru opět online

International Days na Jihočeské univerzitě jsou v letošním letním semestru opět online

Novinka (14.4.2021)

International Days na Jihočeské univerzitě jsou v letošním letním semestru opět online

Živě se z Finska připojí Kristýna Jiskrová, studentka ZSF JU, která se na pracovní stáž do zahraničí vydala v rámci programu Erasmus+

 

Pravidelné International Days propagující mezinárodní prostředí a zejména program Erasmus+ pokračují v dubnu online. Mezi hosty bude i studentka ZSF JU Kristýna Jiskrová, která posluchače zavede na stáž do Finska. „Využijte naplno možnosti on-line setkání, diskusí, soutěží a zábavy z pohodlí vašeho domova a osvěžte si jinak nudný podvečer v době pandemické,“ zvou pořadatelé, kterými jsou Útvar pro zahraniční vztahy JU, ESN USB Budweis při JU, Europe Direct České Budějovice a Eurocentrum České Budějovice.

V pondělí 19. 4. 2021 od 19:00 se můžete těšit na zábavné a interaktivní živé setkání se zahraničními studenty z Pákistánu a z Turecka na Culture evening - Pakistan & Turkey. Dozvíte se spoustu zajímavostí o obou zemích a společně s účinkujícími Waniou NAZISH z Pákistánu, studentkou Přírodovědecké fakulty JU přeshraničního oboru Bioinformatics, a se studentem Burakem TEKTAŞEM z Turecka, Erasmus studentem Pedagogické fakulty JU, a také si zasoutěžíte. Akce proběhne v angličtině a spolupořadatelem je renomovaný studentský klub JU ESN USB Budweis. Odkaz a bližší informace o akci najdete na https://www.facebook.com/events/279800410459864/.

Ve středu 21. 4. 2021 od 18:00 jsme pro vás společně s Europe Direct České Budějovice a Eurocentrum České Budějovice připravili pravidelné a oblíbené Erasmus talks, rozhovory o zkušenostech studentů JU se studijními pobyty a praktickými stážemi Erasmus+. V živých rozhovorech se setkáte s Františkem Kadlecem, studentem Pedagogické fakulty JU, který v rámci programu Erasmus+ strávil rok v Turecku a s Kristýnou Jiskrovou, studentkou Zdravotně sociální fakulty JU, se kterou se spojíme živě do Finska, kam se v rámci programu Erasmus+ vydala na pracovní stáž i v této složité době. Akci moderuje Lukáš Malecha a doprovodnou aktivitou je soutěž o zajímavé ceny, kterou organizuje Eurocentrum České Budějovice. Sledujte Erasmus talks v živém vysílání na FB Europe Direct pod odkazem https://www.facebook.com/events/2793005780922926/ a můžete vyhrát deskovou hru "Jízdenky, prosím Evropa!" nebo cestopis "Prázdniny v Evropě" od Ladislava Zibury a další atraktivní ceny pro cestovatele! Výherce budeme losovat ze soutěžících s nejvíce správnými odpověďmi. Soutěž poběží od 21. 4. do 30. 4. 2021 na soutěžní platformě Kahoot. Akce proběhne v češtině.

Přiložené obrázky