Nacházíte se zde: Úvod > Na festivalu ve Vodňanech vystoupil i pěvecký sbor Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity

Na festivalu ve Vodňanech vystoupil i pěvecký sbor Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity

Novinka (16.10.2017)

Na festivalu ve Vodňanech vystoupil i pěvecký sbor Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity

Pěvecký sbor ZSF JU se v sobotu 14. října zúčastnil VIII. festivalu pěveckých sborů Zdeňky Zárubové ve Vodňanech, kde vystupovaly i další jihočeské sbory: Regina Vodňany, Pěvecký sbor Putim, Canzona České Budějovice či Hvězdička Vodňany.

„Na tento festival náš sbor přihlásila a doporučila paní děkanka. Byla to velmi zajímavá a cenná zkušenost. Seznámili jsme se s repertoárem a prací ostatních sborů a také jsme navázali spolupráci pro budoucí vystupování,“ uvedla vedoucí sboru Mgr. Kristýna Toumová z Ústavu ošetřovatelství, porodní asistence a neodkladné péče ZSF JU. Náš pěvecký sbor zazpíval ve Vodňanech hymnu Gaudeamus igitur a písně z muzikálů Vlasy a Bídníci. V současné době začíná chystat vánoční repertoár a také se připravuje na charitativní akci 18. listopadu v komunitním centru Máj, kam ho pozvali organizátoři. Výtěžek podpoří dětskou onkologii českobudějovické nemocnice.

Přiložené obrázky