Nacházíte se zde: Úvod > Letní koncert Pěveckého sboru ZSF JU přivítal nadcházející prázdniny

Letní koncert Pěveckého sboru ZSF JU přivítal nadcházející prázdniny

Plánovaná akce (13.6.2018)

Letní koncert Pěveckého sboru ZSF JU přivítal nadcházející prázdniny

Nezapomenutelné zážitky připravil ve středeční podvečer svým posluchačům Pěvecký sbor ZSF JU. Večerem provázela moderátorka Mgr. Jana Maňhalová, Ph.D., která navodila velmi milou a příjemnou atmosféru. Pěvecký sbor pod vedením Mgr. Kristýny Toumové zaujal posluchače svým repertoárem; zazněly skladby českých i zahraničních interpretů a árie ze známých muzikálů. 

Děkanka fakulty prof. PhDr. Valérie Tóthová, Ph.D., poděkovala všem účinkujícím. Vyjádřila potěšení z toho, že studenti s úsměvem na tváři dokážou rozdávat radost nejen posluchačům v sále při koncertě, ale i na svých vystoupeních pro veřejnost, mezi nemocnými nebo starými spoluobčany. Upřímně poděkovala vyučujícím – PhDr. Marku Zemanovi, Ph.D., Mgr. Ditě Novákové, Ph.D., a Mgr. Jiřímu Kaasovi, Ph.D., kteří si i ve svém velmi plném pracovním nasazení najdou čas a společně se studenty nacvičují nové skladby a zpívají tam, kde jejich zpěv přináší uklidnění a radost. Stejné poděkování vyjádřila děkanka fakulty i Mgr. Kristýně Toumové, která před dvěma lety přišla s myšlenkou založit na naší fakultě pěvecký sbor. Ten má v současné době 15 členů a každý student nebo zaměstnanec ZSF JU je srdečně zván, aby řady sboristů rozšířil.

Přestože byl po dvou hodinách avizován závěr koncertu, ovace nekončily a sbor přidával další a další skladby. Všichni posluchači nešetřili chválou a potleskem a společně se členy sboru si kulturní večer náramně užili. 

Další koncert sbor připravuje na sobotu 16. 6. na podporu Avon Pochodu a pak se také zúčastní plánovaného univerzitního a fakultního setkání absolventů JU.

Přiložené obrázky

Přiložené soubory