Nacházíte se zde: Úvod > Pochvala pro studentku oboru Porodní asistentka od maminky, které pomáhala při porodu

Pochvala pro studentku oboru Porodní asistentka od maminky, které pomáhala při porodu

Novinka (26.12.2016)

Pochvala pro studentku oboru Porodní asistentka od maminky, které pomáhala při porodu

K nejlepším zprávám patří pochvaly, kterými veřejnost oceňuje práci našich studentů či vyučujících. Je jich naštěstí celá řada, ostatně v nedávno vydaném Almanachu ke čtvrtstoletí ZSF JU vydaly na celou jednu kapitolu. Těsně před Vánoci dostala děkanka ZSF JU pochvalu týkající se praxe studentky 3. ročníku oboru Porodní asistentka Terezy Vyžralové.

Citace z e-mailu od paní Žanety Mrázové:
„Tímto bych chtěla pochválit Vaši studentku 3. ročníku Terezu Vyžralovou. Byla se mnou po celou dobu mého porodu a s upřímným srdcem musím říct, že bez ní bych ten porod nezvládla. Tohle byl můj druhý porod, první jsem měla císařským řezem. A i když jsme tentokrát nikdo moc nepočítali se spontánním porodem, nakonec jsme to dokázali a narodila se mi krásná holčička. Terezka mě celou domu neskutečným způsobem podporovala a vedla mě celým porodem, abych dobře dýchala a aby dítě dobře sestupovalo. U prvního porodu jsem měla muže - a kdyby to šlo, radši bych si vybrala Terezku. A pokud se někdy rozhodnu pro další dítě, tak si Terezku najdu a vyžádám k mému dalšímu porodu. Velký díky Terezce a i Vám, že vychováváte tak skvělé studentky. Z Terezky bude jednou skvělá porodní asistentka,“ napsala Žaneta Mrázová.

Děkanku tato zpětná vazba moc potěšila. „Jsem velice ráda, že máme studentky, které šíří dobré jméno naší fakulty. V jejich výsledcích se odráží dobrá a poctivá práce našich kolegyň/odborných asistentek,“ konstatovala prof. PhDr. Valérie Tóthová, Ph.D.

Přiložené obrázky