Nacházíte se zde: Úvod > Poděkování z Domu sv. Pavla v Českých Budějovicích za pomoc při akci Noc venku

Poděkování z Domu sv. Pavla v Českých Budějovicích za pomoc při akci Noc venku

Novinka (18.12.2016)

Poděkování z Domu sv. Pavla v Českých Budějovicích za pomoc při akci Noc venku

Poděkování z Domu sv. Pavla v Českých Budějovicích dostala Mgr. Dagmar Dvořáčková, Ph.D., za spolupráci při akci Noc venku 2016 a za své osobní nasazení a angažovanost, díky nimž se podařilo získat 15 studentů – dobrovolníků, kteří při této akci vypomohli. Jejich pomoc spočívala hlavně v přípravě místa konání akce (stavění stanů, příprava stanovišť s občerstvením, workshopy, prezentací služeb a s prodejem výrobku sociální služby Domino, dále také výpomoc u vstupních stanovišť – vybírání vstupného v podobě trvanlivých potravin a shromažďování ošacení pro osoby bez domova). „Jejich aktivní zapojení během akce, ale i před a po ní, nám umožnilo úspěšné zvládnutí této akce a také vybrání trvanlivých potravin v počtu 81 kusů. Tyto potraviny nám poslouží jako potravinová banka pro osoby bez domova v zimním období,“ uvedla Bc. Ingrid Dulawová, vedoucí terénního programu Městské charity České Budějovice.

Poděkování patří i studentům za čas, který této akci věnovali, a také za jejich ochotu pomoci organizaci a hlavně lidem bez domova. Jmenovitě se jedná o tyto studenty: Ladislav Soldán, Martina Smolíková, Aneta Dvořáková, Eliška Rovenská, Monika Čápová, Marie Kašíková, Lenka Žáková – 2. ročník prezenčního studia Rehabilitační-psychosociální péče o postižené děti, dospělé a seniory; Veronika Fendrychová, Marcela Popelová, Michaela Sýkorová, Jaroslava Kubátová, Lenka Pelejová, Lenka Matoušková, Zdeňka Křížová – 2. ročník kombinovaného studia Rehabilitační-psychosociální péče o postižené děti, dospělé a seniory a Soňa Malenická – 3. ročník prezenčního studia.

Letos 24. listopadu se konal již třetí ročník této charitativní akce, při níž ZSF JU spolupracuje pravidelně. „Jsme rádi, že se nám se Zdravotně sociální fakultou Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích podařila navázat spolupráce na takovéto úrovni a věříme, že i pro studenty vaší fakulty je tato spolupráce přínosem. Budeme rádi, pokud se na vás budeme moci obrátit s prosbou o spolupráci i v nadcházejícím roce,“ dodala Bc. Ingrid Dulawová.

Přiložené obrázky