Nacházíte se zde: Úvod > Seznamovák u Vranovské přehrady má letos dva turnusy, prvákům ze ZSF JU doporučují organizátoři druhý termín

Seznamovák u Vranovské přehrady má letos dva turnusy, prvákům ze ZSF JU doporučují organizátoři druhý termín

Novinka (27.7.2021)

Seznamovák u Vranovské přehrady má letos dva turnusy, prvákům ze ZSF JU doporučují organizátoři druhý termín

Poté, co si vyřídí studenti prvních ročníků vše potřebné k nástupu na naši fakultu, mohou ještě zamířit mezi své budoucí spolužáky z ostatních fakult Jihočeské univerzity. Akce nazvaná Seznamovák, která kromě seznámení se systémem vysokoškolské výuky a se spolužáky navzájem nabízí velmi atraktivní program naplněný sportem, výlety i zábavou, se už poosmé koná v kempu Vranovská pláž. Po velkém úspěchu předchozích ročníků letos organizátoři vytvořili dva turnusy. Každý zájemce si samozřejmě může vybrat podle svých časových možností, pro PŘF, ZSF, ZF, FF, TF a FROV doporučují pořadatelé termín 23. - 26. 9. 2021. „Seznamovák není pouze o získání informací a navazování vztahů s novými spolužáky. Můžete se těšit na nabitý sportovně adrenalinový program plný teambuildingových her, sportovních aktivit, výletů po okolí, táboráků atd.,“ říká referent marketingu JU Bc. Richard Šefl.

Instruktoři z řad studentů naučí budoucí prváky pracovat se STAGem, řeknou jim, jak to na univerzitě funguje, a pomohou, s čím potřebují. To vše v příjemné a přátelské atmosféře s bohatým programem, z něhož si vybere každý. Vše uzavře pasování na prváky. Organizátoři myslí i na studenty dalších ročníků, tzv. seznamovácké mazáky. Připravili pro ně v termínu od 21. - 23. 9. 2021 Summer camp plný sportu, adrenalinu, kultury a oslav.

Podrobnosti a přihlášky jsou ZDE:

https://www.seznamovakju.cz/,

https://www.seznamovaksummercamp.cz/

Přiložené obrázky