Nacházíte se zde: Úvod > Vznikne na fakultě pěvecký sbor?

Vznikne na fakultě pěvecký sbor?

Novinka (17.3.2016)

Vznikne na fakultě pěvecký sbor?

Nezávazná informativní schůzka pro všechny zájemce o společné zpívání se koná 6. dubna od 17:30 v budově Vltava (Uran), sál G

Pěvecký sbor při ZSF JU by chtěla založit Mgr. Kristýna Toumová z Ústavu ošetřovatelství, porodní asistence a neodkladné péče. Působila v souboru Bambini di Praga, ve sboru Pedagogické fakulty JU i v pěveckém sboru Canzona, takže má v tomto oboru dost zkušeností mj. i o tom, že společné zpívání je zdrojem příjemných zážitků, které odbourávají stres a prospívají zdraví. Rozhodla se proto oslovit všechny, kteří mají rádi hudbu. "Členy sboru se mohou stát studenti, vyučující i ostatní pracovníci naší fakulty. Pokud máte zkušenost se zpíváním ve sboru, nebo rádi zpíváte, ale nikdy jste do žádného sboru nechodili, rádi vás uvítáme," říká.

Sbor by mohl začít fungovat v akademickém roce 2016/2017, brzy se uskuteční informativní schůzka, která je zcela nezávazná. Bude se konat 6. dubna od 17:30 v budově ZSF JU  Vltava (Uran), přednáškový sál G ve 2. patře. "Společně tam probereme představu o fungování sboru, výběru repertoáru, název sboru apod.Nabízíme Vám tímto možnost stát již od počátku u založení sboru a přispět tak svými názory a postřehy k jeho fungování," upřesňuje Kristýna Toumová. Další dotazy k tomuto tématu lze napsat na e-mail: toumok00zsf.jcu.cz, popř. volat na číslo 389 037 518.

Přiložené obrázky