Nacházíte se zde: Úvod > Začaly zápisy do prvních ročníků. Úvodní soustředění na Olšině bylo kvůli riziku šíření nákazy zrušeno

Začaly zápisy do prvních ročníků. Úvodní soustředění na Olšině bylo kvůli riziku šíření nákazy zrušeno

Novinka (5.9.2020)

Začaly zápisy do prvních ročníků. Úvodní soustředění na Olšině bylo kvůli riziku šíření nákazy zrušeno

Prosíme studenty, aby k zápisům přišli v rouškách

 

Ve středu začaly na naší fakultě zápisy studentů do prvních ročníků akademického roku 2020/2021, které potrvají až do 24. září. Nejprve se konají pro studentky a studenty kombinované formy studia a poté přijde na řadu prezenční studium. V organizaci zápisů do prezenční formy studia bakalářských studijních programů nastala v tomto týdnu jedna důležitá změna oproti původnímu plánu. Důvody popsala proděkanka pro studijní a sociální záležitosti ZSF JU Mgr. Vlastimila Ptáčníková, Ph.D.:

„Po zvážení aktuálně se vyvíjející koronavirové epidemie se vedení Zdravotně sociální fakulty JU rozhodlo zrušit letošní ročník úvodních soustředění, která měla probíhat v rekreačním zařízení Olšina. Je nám líto, že jsme byli nuceni toto rozhodnutí učinit, ale při plánovaném počtu účastníků soustředění nám současná situace nedovolí riskovat další šíření nákazy. V současné situaci nám jde především o to, abychom v maximálně možné míře ochránili zdraví našich nastupujících studentů i zaměstnanců fakulty, kteří se úvodního soustředění měli též zúčastnit,“ vysvětlila proděkanka.

Také tyto zápisy se proto budou konat v budově „Vltava“ na adrese J. Boreckého 1167/27, 370 11 České Budějovice (harmonogram je v příloze této zprávy). K zápisu je nutné si s sebou vzít občanský průkaz, 2 fotografie velikosti 3,5 x 4,5 cm, lepidlo, nůžky a psací potřeby. Děkujeme za pochopení.

Všechny potřebné informace najdou prváci v informační brožuře nazvané Akademický rok: jsou v ní veškeré kontakty na fakultu i ostatní instituce (ústavy, knihovny, menzy, koleje, děkanát, rektorát, jednotlivá pracoviště fakulty), dále studijní plány všech programů, harmonogram aktuálního akademického roku, důležité dokumenty, kreditní systém, návody na užití studijní agendy STAG a další. Lze ji zakoupit za 130 Kč přímo u zápisu do 1. ročníků nebo v recepci hlavní budovy Vltava/Uran.

Přiložené obrázky

Přiložené soubory