Nacházíte se zde: Úvod > Zdravotně sociální fakulta obohatila Adventní koncert Jihočeské univerzity

Zdravotně sociální fakulta obohatila Adventní koncert Jihočeské univerzity

Plánovaná akce (8.12.2015)

Zdravotně sociální fakulta obohatila Adventní koncert Jihočeské univerzity

Vystoupí také pěvecký soubor z North-West University Potchefstroom v Jihoafrické republice, s níž fakulta dlouho spolupracuje

Pěvecký soubor z North-West University Potchefstroom v Jihoafrické republice zpestří program Adventního koncertu Jihočeské univerzity, který se uskuteční přesně za týden: v úterý 8. prosince od 19 hodin v českobudějovické katedrále sv. Mikuláše. Zdravotně sociální fakulta JU spolupracuje s touto univerzitou již od března 2001, její sbor letos v jižních Čechách vystoupí potřetí. Pravidelně totiž vyjíždí na turné po Evropě, takže se v minulých letech už představil ve Schwarzenberské hrobce v Třeboni i v klášterním kostele v Českých Budějovicích.

"Když nám oznámili termín, kdy opět přijedou do České republiky, zjistili jsme, že právě na toto datum je plánovaný Adventní koncert Jihočeské univerzity. Moc mě těší, že budou moci obohatit program tohoto koncertu, protože dovedou vytvořit úžasnou atmosféru," uvedla děkanka ZSF JU prof. PhDr. Valérie Tóthová, Ph.D. Při koncertě zazní rovněž skladby v podání vokálního souboru Gentlemen Singers, který je jediným profesionálním mužským oktetem svého druhu v České republice a má na svém kontě řadu vítězství v mezinárodních soutěžích. Vstup je zdarma.

Přiložené obrázky