Nacházíte se zde: Úvod > Změny v provozu Akademické knihovny a hlavní menzy Jihočeské univerzity, kde si od listopadu bude možné koupit oběd "přes okénko"

Změny v provozu Akademické knihovny a hlavní menzy Jihočeské univerzity, kde si od listopadu bude možné koupit oběd "přes okénko"

Novinka (22.10.2020)

Změny v provozu Akademické knihovny a hlavní menzy Jihočeské univerzity, kde si od listopadu bude možné koupit oběd "přes okénko"

Od čtvrtka 22. října bude uzavřena budova Akademické knihovny, pobočka FROV a studovna ZSF JU Vltava. V provozu bude opět „výpůjční okénko“ u hlavního vchodu do budovy Akademické knihovny. Provozní doba výpůjčního okénka je od pondělí do pátku od 9:00 do 14:00. Více informací ke službám knihovny od 22. 10. 2020 naleznete na: http://www.lib.jcu.cz/oteviraci-doba.

Hlavní budova Menzy JU v areálu kampusu JU bude uzavřena od pondělí 26. října, bufet v AK JU již od čtvrtka 22. října. Jako novinku menza zavede „prodej obědů přes okénko“ pro všechny zájemce, a to od 2. listopadu, kdy denně nabídne jedno teplé hlavní jídlo bez polévky. Okénko naleznete po pravé straně od hlavního vchodu do Menzy JU. Vydat bude možné výhradně předem objednané jídlo, a to od 11:00 do 13:00 hodin. Jídlo bez objednávky odebrat nelze. Další podrobnosti ke způsobu objednání jsou na stránkách www.kam.jcu.cz.

Přiložené obrázky