Nacházíte se zde: Úvod > Aktuality > Nový rok začal poděkováním studentům

Nový rok začal poděkováním studentům

Novinka (5.1.2014)

Nový rok začal poděkováním studentům

Vánoční přání vyrobená na ZSF JU udělala radost klientům Domova pro seniory v Kaplici i v Českém Krumlově

Poděkování od klientů Domova pro seniory Kaplice přišlo studentům prvního ročníku oboru Rehabilitační-psychosociální péče o postižené děti, dospělé a seniory, kteří pro ně před svátky vyrobili originální vánoční přání. DpS Kaplice má dvě pracoviště, a to v Kaplici a v Českém Krumlově, kam se studenti před svátky vypravili. „Říkali mi, že to pro ně bylo moc příjemné setkání a že jim udělalo dobře, že mohli někomu udělat radost,“ shrnula iniciátorka akce Mgr. Dagmar Dvořáčková, Ph.D., zástupkyně vedoucího katedry sociální práce ZSF JU.

Z obou míst přišla na ZSF JU poděkování. Vedoucí českokrumlovského oddělení Mgr. Ivana Balková: „Touto cestou bych ráda vyjádřila poděkování Vám i studentům, kteří tuto prima akci zrealizovali. Bylo moc milé slyšet z jejich úst, jak celá příprava a vyrábění probíhaly, a vidět, jak jim samotným tato aktivita činila potěšení. Studenti obyvatelům sami povyprávěli o celém zrodu nápadu a osobně pak každému předali balíček. Vážíme si takových studentů, kteří nám dávají naději, že naši ,korouhev poslání' práce v sociálních službách po nás důstojně převezme další generace. Přeji Vám mnoho takových studentů, děkujeme za dosavadní spolupráci a těšíme se na tu další v roce 2014.“

Sociální pracovnice Domova pro seniory Kaplice Mgr. Dana Pokorná:
„Chtěli bychom Vám i Vašim studentům předat poděkování za dárky, které studenti připravili pro klienty Domova pro seniory Kaplice. Klienti měli z dárků velkou radost a vzkazují Vám i studentům své poděkování. Přeju Vám i Vašim studentům klidné prožití svátků vánočních a pevné zdraví a mnoho osobních i pracovních úspěchů v roce 2014.“