Nacházíte se zde: Úvod > Jihočeská univerzita opět organizuje pro prváky Seznamovák v kempu Vranovská pláž

Plánovaná akce (19.9.2019)

O akci je mimořádně velký zájem, už zbývá jen posledních 10 míst!

Poté, co naši budoucí prváci absolvovali povinné zápisy na naši fakultu v Rožmberku nad Vltavou, což je tradiční a neformální akce pořádaná na začátku září, se mohou vydat ještě i mezi své budoucí spolužáky z ostatních fakult. Seznamovák Jihočeské univerzity se koná letos už pošesté v kempu Vranovská pláž, a to od čtvrtka 19. do neděle 22. září. Pro JU je vyhrazen na čtyři dny celý areál přímo na pláži. „Seznamovák není pouze o získání informací a navazování vztahů s novými spolužáky. Můžete se těšit na nabitý sportovně-adrenalinový program plný teambuildingových her, sportovních aktivit, výletů po okolí, táboráků atd.,“ říká referent marketingu JU Bc. Richard Šefl, podle něhož akci každoročně navštěvují stovky prváků včetně studentů ZSF JU. Letos je zájem rekordní, už se přihlásilo 340 prváků a do zaplnění kapacity zbývá nyní posledních 10 míst.

Instruktoři z řad studentů naučí budoucí prváky pracovat se STAGEM, řeknou jim, jak to na univerzitě funguje, a pomohou jim, s čím potřebují. To vše v příjemné a přátelské atmosféře s bohatým programem plným sportu, kultury, zábavy, výletů i párty s Djs. Velmi atraktivní je sportovně adrenalinový program zahrnující Swing jump (skok z mostu do volného prostoru na dynamickém laně pod dohledem zkušených profesionálů), představení Na Stojáka, lanové centrum, paintball, workshop skákacích bot, vodní fotbálek, seznamovací a teambuildingové hry apod.

Za pobyt zahrnující polopenzi, ubytování v chatkách včetně wi-fi zaplatí účastníci 1 990 Kč, mohou využít i společnou dopravu autobusem z Českých Budějovic (doplatek je 250 Kč). Více na webové stránce této akce – odkaz je pod zprávou.