Nacházíte se zde: Úvod > Zdravotně sociální fakulta připravila na zimní semestr šest kurzů/přednášek pro veřejnost

Novinka (5.10.2021)

Zdravotně sociální fakulta připravila na zimní semestr v rámci celoživotního vzdělávání šest kurzů/přednášek pro veřejnost. Podrobnosti o nich včetně možnosti se přihlásit jsou na webu CŽV JU, témata jsou vybrána s ohledem na zájem veřejnosti a zkušenosti s minulými kurzy. Novinkou je kurz Silní rodiče – Silné děti, který vychází z mezinárodního konceptu a na ZSF má premiéru. Silní rodiče – Silné děti® je seberozvojový a zážitkový kurz určený rodičům, budoucím rodičům, prarodičům a dalším zájemcům, kteří se věnují výchově dětí. Jedna z hlavních myšlenek kurzu je podporovat rodiče, aby byli takovou rodinou, ve které všichni rádi žijí, ve které sice přirozeně dochází ke sporům, ale nikdo není ponižován, a kde jsou respektováni všichni členové rodiny. Kurzem provedou účastníky vyškolené lektorky Mgr. Ing. Renata Švestková, Ph.D. a Mgr. Andrea Schönbauerová, Ph.D. Termíny konání: 5. 11., 19. 11., 3. 12. 2021, 7. 1., 21. 1. a 4. 2.2022, vždy v čase 16:30 - 19:45. Podrobnosti o projektu jsou v odkaze pod zprávou.

Celkem nabízí ZSF JU v zimním semestru tyto kurzy pro veřejnost:

1) Nordic walking v praxi

2) Laická první pomoc při bolestech pohybového aparátu